Jablonec nad Nisou

 tel. 732 964 420
 ingrid (@) realitysradosti.cz

  


 

Ingrid Brogowská působí na realitním trhu v Jablonci nad Nisou již od roku 1995. Po několikaletém pobytu v zahraničí zakládá po návratu začátkem roku 2003 vlastní realitní kancelář Reality s Radostí, která se nachází již od roku 2007 v samém centru Jablonec nad Nisou, v Anenské ulici přímo nad populární Pizzerií Franko.

Ingrid Brogowská má kromě mnohaletých zkušeností v oboru za sebou také úspěšně absolvované odborné profesní studium "Obchod s nemovitostmi", certifikované Asociací realitních kanceláři ČR.Základní filozofií RK je individuální a profesionální přístup ke každé nabízené nemovitosti a férové jednání, které ve spojení s detailní znalostí Jablonce nad Nisou a okolí tvoří jedinečnou kombinaci pro klienta. RK nabízí jen nemovitosti, na které má exkluzivní smlouvu na dobu určitou, bez doložek a automatického prodlužování. Takto má klient zajištěno, že jeho nemovitosti budou nabízeny v maximální možné míře a současně bude moci, pokud se nemovitost neprodá, ukončit smlouvu bez dalších nákladů a problémů.

Při nabídce nemovitostí používáme několik způsobů, které se vhodně doplňují:

Nabízené objekty prezentujeme na specilizovaném a placeném realitním serveru reality.cz a také na vlastních internetových stránkách www.realitysradosti.cz

V centru Jablonce máme 4 vitríny, ve kterých mohou potenciální zájemci spatřit prodávané objekty.
Na základě dohody s klientem umístíme na prodávanou nemovitost výrazné oznámení o prodeji - plachtu nebo ceduli.

Evidujeme rozsáhlou databázi poptávek od našich klientů z Jablonce, Prahy i ze zahraničí.

Zajistíme veškeré služby při prodeji nebo pronájmu Vašeho domu, bytu, chaty, chalupy, pozemku či komerčního objektu nebo prostoru, a to zejména:

- zajištění odborného znaleckého posudku, včetně odhadu tržní ceny Vaší nemovitosti

- zajištění aktuálního výpisu z Katastru nemovitostí a snímku z pozemkové mapy

- sepsání příslušné smlouvy v advokátní kanceláři (kupní, nájemní) a zajištění návrhu na vklad do Katastru nemovitostí